BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Aşk olsun yolum

YazarMesaj
Sonerlo
Usta Üye

Usta Üye

Aktiflik :
150 / 999150 / 999

Deneyim :
150 / 999150 / 999

Saygınlık :
150 / 999150 / 999

Seviye :
10 / 10010 / 100

MesajKonu: Aşk olsun yolum   C.tesi Haz. 18, 2011 8:43 am

Sana benzetmek istedim tüm benzetmelerimi bu sabah. Aksilik bu ya yakışmadın hiç birine yahut hiç biri seni kendine yakıştırıcak kadar alçak değildi. Düşün benzetmelerim bile benden şerefliydi. Evet yanlış duymadın hepsi seni kabul etmeyecek kadarsana inanmayacak kadar şerefliydi. Herşey seni anımsatacak kadar ********ken benzetmelerim bir o kadar şerefliydi. Şarkılar yine anımsatıyor seni arka fonda resmen haykırıyor kız ; `Ben sana öyleyim işte ben sana öyleyim işte ben sana ben sana öleyim işte! ´ Öl ulan diyorum hadi varsa bir parça cesaretin öl bana ! Ölemiyorsun içimde bile ölemiyorsun öyle bişeysin ki yapıştın kaldın çıkmıyorsun. Şarap içiyorum aklıma yine sen geliyorsun votka içsem diyorum nefesindeki votka kokusu düşüyor aklıma.Ah be adam! Madem bu kadar acımasızca parçalayıcı olacaktı gidişin ne diye beni kendine deli ettin.Koskoca memeleri yüzünden giydiği hırkanın düğmelerini ilikleyemeyen kadınlar gibiyim. Kendimi sana seni bana ilikleyemiyorum.Vazgeçiyorum bu masaldan. Kelimelerimi teneke misali bağlayıp arkama önüme ne gelirse devire devire gidiyorum.Aşk olsun yolum !

Aşk olsun yolum
1 sayfadaki 1 sayfası